French (France)

http://www.pcb.ronsed.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/235855RONSED_PCB_header3.png http://www.pcb.ronsed.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/710657RONSED_PCB_header2.png http://www.pcb.ronsed.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/817924RONSED_PCB_header1.png http://www.pcb.ronsed.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/788913DRonsed_Drone.png http://www.pcb.ronsed.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/209213Cyborg.png

LogowanieO firmie

Nasza stała obecność w Hongkong i Shenzhen gwarantuje dostęp do najlepszych rozwiązań w zakresie produkcji obwodow drukowanych (PCB), zakupu komponentów elektronicznych, oraz daje dostęp do zaplecza technologicznego dla montażu kontraktowego (PCBA).

 

 

 

Ronsed_ContainerAspekt geograficzny ma również zaczenie w kwesti logstyki. W najbliższym otoczeniu znajdują się 4 lotniska międzynarodowe, miedzynarodowe porty morskie, oraz linie kolejowe.
Dzięki temu, oraz wsółpracy z najwiekszymi przewoźnikami i wyspecjalizowanymi agencjami celnymi, możemy oferować dostawy w rozsądnym czasie i przystepnej cenie.